Garantované připojení

Služby garantovaného internetového připojení jsme pro vás sestavili na základě průzkumu u korporátních klientů. Můžeme proto nabídnout individuální služby přesně podle vašich požadavků.

Zřízení zdarma

Za pořízení platíte pouze měsíční paušál, dále už vám neúčtujeme nic.

Garance kvality

Garantujeme dodržení smluvené rychlosti a v 99,8 % dostupnost služby.

Flexibilita

Zvolte si vlastní rychlost od 1 do 1 000 Mb/s symetricky.

Garance

Bez kvality to nejde. 100% garantujeme smluvenou rychlost přípojky a v 99,8% dostupnost služby. Provádíme nonstop monitoring správného chodu každé přípojky, kvalitní technickou podporu 7 dní v týdnu včetně svátků, 24 hodin denně s přednostní telefonní linkou a dojezdy techniků do místa přípojky do 2 h.

Flexibilita

Jednáme podle přání zákazníka. Zvolte si vlastní rychlost od 1 do 1000 Mb/s symetricky (obousměrně stejná rychlost). Zvolená rychlost je vždy 100% garantována 24 hodin denně. Naše garantované připojení je bez jakéhokoliv omezení, bez FUP a rychlostně není sdíleno s jinými uživateli na síti poskytovatele (agregace 1:1). To znamená, že vždy disponujete maximální smluvenou rychlostí oběma směry a velmi nízkou latencí - i v denních špičkách.

Nabídka garantovaného připojení na míru

Neváhejte se na nás obrátit také s nezávaznou poptávkou. Ověříme zdarma dostupnost služby na konkrétní adrese a podle vašich přání sestavíme výhodnou nabídku, která vám padne.

Informativní ceník garantovaného připojení

Měsíční paušál zahrnuje kompletní realizaci a pronájem spoje. Žádné jiné poplatky nejsou účtovány. Uvedené ceny jsou bez DPH a v maximální možné výši. Finální nabídka služby je vždy jednotlivě vyhotovena pro konkrétní přípojku. Cenu služby ovlivňuje např. lokalita připojení, použitá technologie, náročnosti instalace aj. 

15 - 30 Mb/s2 500 - 4 000 Kč
30 - 50 Mb/s4 000 - 9 000 Kč
50 - 100 Mb/s9 500 - 15 500 Kč

//

Máte zájem o garantované připojení?