Smlouva a výpověď ke stažení

Smlouvu jsme se snažili udělat co nejjednodušší, celou si ji můžete prostudovat zde. Pokud budete chtít někdy smlouvu vypovědět, vše k tomu potřebné naleznete v tomto dokumentu.

Co důležitého ve smlouvě a ve VOP je

Naše smlouva bývá obvykle bez závazku. Nové zákazníky však zavazujeme výměnou za slevu na zřizovací poplatek. Pokud váš závazek již vyprchal, smlouva je automaticky brána jako smlouva na dobu neurčitou. Pokud budete chtít smlouvu zrušit během závazku, doúčtujeme vám slevy a zbývající splátky, jako kdyby jste služby zřizovaly bez závazku. Další paušály však chtít nebudeme.

Výpovědní lhůta našich služeb je vždy 3 měsíce. Můžeme ji zkrátit, vše ovšem záleží na okolnostech a důvodech ukončení smlouvy.

Účtujeme si poplatky za upomínky. Nikdo nečeká rád na výplatu, ani vy, ani naši zaměstnanci a proto je pro nás důležité aby nám peníze chodili včas. Chápeme, že občas se to stane každému, pokud nám tedy následující tři měsíce uhradíte vše včas, rádi vám poplatek za upomínku zase vrátíme.

Změnit tarif na vyšší či nižší můžete, pokud to technologie dovoluje. Změna je poprvé zdarma, další změny taky, pokud nám nebudete měnit tarif každý měsíc. V tom případě si začneme účtovat poplatek 100,-.

//

Kontaktujte nás

Ozveme se Vám do 48 hodin a pomůžeme vám vyřešit váš problém.